در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 4 راهنمایی مهم مشاور املاک در پردیس تهران بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 3 مزیت خرید زمین ویلایی در پردیس پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

راهنمایی های مهم مشاور املاک در پردیس

برای خرید و فروش خانه و آپارتمان های پردیس، بهترین راه مشاوره گرفتن از متخصصین و کارشناسان مشاور املاک در پردیس می باشد. در این مطلب تلاش می کنیم تا به شما 4 مورد مهم و ضروری را پیش از خرید یا فروش خانه ی خود، بگوییم.

خانه ی دلخواه خود را پیدا کنید

اولین و مهمترین راه برای پیدا کردن یک خانه، یافتن آپارتمانی است که بیشترین شباهت را با ایده آل های شما دارد. تنها کافی است که گزینه های مورد نظر خودتان را پیش از انتخا خانه، یادداشت کنید و بر اساس همان ها خانه یا آپارتمانی که می خواهید را با کمک مشاور املاک پردیس انتخاب نمایید.

با صاحبخانه/مستاجر به خوبی توافق کنید

این مطلب را در نظر داشته باشید که تنها انتخاب یا فروش یا اجاره ی خانه کافی نیست. شما می بایست با صاحبخانه/ مستاجر در اصلی ترین و مهمترین مسائل توافق پیدا کنید و از ایجاد تنش در بین یکدیگر بپرهیزید. با این کار بعدها می توانید قرارداد را تمدید کنید یا از وقوع مشکلات، پیشگیری کنید.

طراح خانه ی خود باشید

پس از توافق با صاحبخانه و یا مستاجر، می توانید در خانه تغییراتی را ایجاد کنید. اما توجه داشته باشید، بدون موافقت صاحبخانه دست به تغییر نزنید تا به مشکل برنخورید. این تغییرات می تواند شامل تغییر در آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و غیره باشد.

مشاور املاک

همسایه های پر سر و صدا

متاسفانه باید در نظر داشت که همه ی افراد شرایط و زندگی مشابه نداشته و ممکن است بعضی از آپارتمان ها، ساکنین پر سر و صدا داشته باشند. به همین دلیل، در بسیاری از موارد این مشکلات را می توان با گفتگو حل کرد.

امیدواریم با راهنمایی های مشاور املاک در پردیس بتوانید خانه ی دلخواه خود را پیدا کنید.