زندگی در فاز 8 پردیس مزایایی به همراه دارد که بسیاری از افراد از آنها غافلند. در این مطلب برای شما از این مزایا خواهیم گفت. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب بهترین خانه و آپارتمان در فاز 8 پردیس ، روی لینک کلیک نمایید.

چرا فاز 8 پردیس ؟

در مطالب قبلی گفتیم که به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب شهر پردیس، خرید و فروش خانه و آپارتمان در این شهر بسیار رونق گرفته است. اما این مسئله تنها دلیل روتق نمی باشد.

با افزایش قیمت اجاره، هزینه های رهن و خرید خانه، بسیاری از افراد دیگر نمی توانند مانند سابق اقدام به خرید یا اجاره ی خانه یا آپارتمان کنند. اما با یک نگاه کلی و پرس و جو می توان دریافت که قیمت خانه و آپارتمان در این شهر و به خصوص فاز 8 پردیس ، بسیار مناسب تر از شهر تهران می باشد.

ویژگی های برتر

آپارتمان های فاز 8 همانند خانه های تهران است. در این فاز اکثر آپارتمان ها بیش از 10 واحد نبوده و نگرانی در خصوص آلودگی صوتی یا شلوغی وجود ندارد.

اکثر واحدهای آپارتمانی نقشه ی یکسان دارند و قیمت ها مشابه می باشند. همچنین دسترسی به مترو و جاده های تهران، این آپارتمان ها را برای رفت و آمد به محل کار، پر طرفدار کرده است.

خرید آپارتمان در فاز 8 پردیس

فروش آپارتمان های جدید در پردیس

آپارتمان های نوساز و تازه احداث این فاز به صورت پیش فروش و فروش عرضه می شود. این آپارتمان های جدید بعضا 5 طبقه بوده و در هر طبقه برای راحتی بیشتر ساکنین، دو واحد می باشد. تمامی امکانات و مزایایی که یک آپارتمان داشته باشد، شامل این آپارتمان ها شده است. از جمله این مزایا می توان به پارکینگ مسقف، آسانسور و نگهبانی و غیره اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فاز 8 پردیس می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.