فاز 11 پردیس از معروف ترین و بهترین فاز برای سکونت می باشد. آپارتمان ها و خانه های این فاز با داشتن بهترین و بیشترین امکانات، در زمره ی بهترین آپارتمان های پردیس به شمار می روند. با ما همراه باشید تا از فاز 11 بیشتر بدانید. همچنین شما می توانید برای خواندن مطلب 4 مزیت زندگی در آپارتمان در پردیس، به مقاله ی قبلی مراجعه نمایید.

فاز 11 پردیس و ویژگی های مهم آن

فاز 11 پردیس با داشتن آب و هوای عالی و کوهستانی، از بهترین و پاک ترین منطقه برای سکونت در پردیس به شمار می رود. آپارتمان های این منطقه با داشتن درب ها ضد سرقت، نقشه ی عالی و امکانات ویژه، از بهترین آپارتمان های پردیس می باشند.

ایرانشهر که محله ی شمالی این فاز می باشد، با داشتن بهترین امکانات، برای سکونت عالی بوده و بهترین شرایط آب و هوایی را دارد.

فاز 11 پردیس به پنج زون تقسیم شده و از بهترین زون های این فاز می توان به زون های 1،4 و 5 اشاره کرد. از ویژگی های مهمی که باعث شده این زون ها پر طرفدار باشند، احداث آن ها بر ارتفاعات است.

خرید آپارتمان

اگر دنبال خرید یا اجاره و رهن آپارتمان در این فاز هستید، باید بدانید که نقشه های خانه های این فاز شبیه به یکدیگر هستند و تفاوتی ندارند. خانه ها همگی با درب ها ضد سرقت، نورگیر و دارای امکاناتی مانند پکیج می باشند.

فاز 11 پردیس

پردیس

شهر پردیس با افزایش جمعیت و تغییرات جغرافیایی یکی از بهترین شهرهای جدید تهران به شمار می رود. پیش بینی ها حاکی از آن است که امکان تبدیل شدن پردیس به کرج دوم، بالا رفته و به دلیل داشتن آب و هوای عالی و فاصله ی زمانی کم با تهران، می تواند از معروف ترین شهرهای تهران شود.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی فاز 11 پردیس برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.