اگر برای طراحی و دکوراسیون آپارتمان در پردیس به دنبال راهکارهایی می گردید، به مطلب خوبی سر زدید. در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما چند راهکار عالی برای داشتن خانه ای زیبا و جذاب ارائه کنیم. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین فاکتورهای انتخاب خانه در فاز 8 پردیس پرداختیم که می توانید با مراجعه به مقاله ی قبلی، این مطلب را بخوانید.

چگونه آپارتمان در پردیس را بچینیم؟

بسیاری از آپارتمان ها کوچک هستند یا فضای ذخیره سازی زیادی ندارند. شاید هم صاحبخانه به شما اجازه ندهد تا خانه را رنگ کنید یا در برخی از فضاهای خانه دست ببرید. حتی ممکن است نقشه ی خانه به گونه ای باشد که نتوان در آن دست برد. در این مطلب سعی داریم تا بهترین روش ها و بهترین راهکارها را برای دیزاین خانه و آپارتمان، به شما ارائه کنیم تا با کمترین هزینه، بیشترین بهره را از چیدن منزل خود به دست آورید.

به نور اجازه ی ورود دهید

سریعترین و بهترین راه برای بهبود یک فضا، نور طبیعی است. این امر به ویژه در فضاها و آپارتمان های کوچکتر صادق است. اگر فضای خانه نور کافی را نداشته باشد، احساس کرختی به وجود می آورد. برای ایجاد نور بیشتر و از پنجره ها و شیشه های ساده استفاده کنید. همچنین پرده های خانه را توری یا نازک انتخاب کرده تا نور وارد خانه شود.

هر چیزی سر جای خود

لطفا وسیله ای که در جای خود قرار نمی گیرد را به زور جای ندهید. این کار باعث می شود تا خانه بد شکل نشان داده شود. برای مثال اگر یک فرش یا قالیچه در سالن پذیرایی دارید، باید یاد بگیرید که آن را چگونه با دیگر اشیاء در خانه تنظیم کنید.

با اشیاء گرد دیزاین کنید

با استفاده از مبلمان گرد و یا صندلی هایی با طرح گرد شکل، می توانید خانه را جذاب تر و پر فضاتر نشان دهید.

نگهداری گل و گیاه

همیشه در خانه ی خود یک گیاه یا گل جدید نگهداری کنید. با ساختن یک فضای سبز می توانید خانه را زیبا کنید. این روش بسیار کم هزینه بوده و می توان با هر گل یا گیاهی، سبک چیدمان خانه را تغییر داد.

آپارتمان

آشپزخانه را بزرگتر کنید

با استفاده از گیره، قفسه های کوچک، یا نصب چند تخته می توانید آشپزخانه را بزرگتر نشان دهید. می توانید گیره ها را در امتداد کابینت ها نصب کنید تا به زیبایی کابینت ها نیز کمک کند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص دکوراسیون و طراحی آپارتمان در پردیس برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.