اگر آپارتمان در پردیس دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را دنبال کنید. این مطلب برای دکوراسیون و ایده گرفتن برای آپارتمان در پردیس، نوشته شده است. امیدواریم با توصیه های ما بتوانید در چیدمان خانه ی خود، طرح دلخواه را پیدا کنید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مهمترین ویژگی در انتخاب آپارتمان نوساز در پردیس، به سایت مراجعه نمایید.

آپارتمان در پردیس و چیدمان

اگر آپارتمان در پردیس خریداری یا اجاره کرده اید ولی کوچک است، با چند راهکار ساده می توانید خانه ی خود را بزرگ کنید.

دیوارهای سفید را بزرگ کنید

دیوارهای سفید پس از مدتی بی روح می شوند اما دوباره می توانند فضای ملایمی را به وجود آورند. تصور کنید که فضای سفید را با چیدمان سفید، پر کرده اید. مبلمان و میز سفید با دیوارهای سفید می توانند خانه را بزرگ تر، روشن تر و شیک تر نشان دهند.

می توانید برای یکنواخت نشدن خانه و فضای آن، قاب، میز عسلی یا گلدان های رنگی اضافه کنید.

زوایای خانه

ممکن است قاب یا گلدان های زیادی داشته باشید که نمی توانید در هر جای خانه آنها را نصب یا بگذارید. زاویه ها و گوشه های خانه بهترین مکان برای چیدن قاب های بزرگ، گلدان ها، چراغ و میز عسلی های کوچک است. با کمی خلاقیت می توانید در گوشه ای از خانه، انواع گلدان ها یا قاب ها را با گذاشتن بر یک عسلی، زیبا کنید.

آپارتمان

رنگ های جان دار به خانه ببخشید

هیچ چیز مانند گلدان های کوچک، به خانه جان نمی دهد. با اضافه کردن گل و گیاه به خانه، محیط از یکنواختی خارج شده و فضای دلنشین و دوست داشتنی را ایجاد می کند.

معمار خانه ی خود باشید

با اضافه کردن چند باکس و کتابخانه می توانید معماری خانه را تغییر دهید. برای آنکه آپارتمان در پردیس شما، نمای متفاوتی داشته باشد، می توانید باکس ها را بالای تلویزیون بگذارید.