در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 2 فاکتور مهم سرمایه گذاری مسکن در شهر پردیس، بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 4 راهنمایی مهم مشاور املاک در پردیس پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مهمترین فاکتورهای سرمایه گذاری مسکن

اگر دارای سرمایه و دارایی هستید که برای آن برنامه ریزی نکرده اید، پیشنهاد ما سرمایه گذاری مسکن می باشد. اما چرا این سرمایه گذاری مهم و با پشتوانه است؟

شریک خودتان هستید

اینکه خانه یا آپارتمانی که خریداری می کنید و می خواهید به چه اشخاصی کرایه بدهید و یا بفروشید به خودتان بستگی دارد. پول و سرمایه و مسکن دست شما بوده و می توانید با آن برای خودتان برنامه ریزی کنید. اما برای مثال با ورود پول و دارایی خود به بازار بورس، جدای از ضررها و زیان هایی که ممکن است پیش بیاید، پول در دست شما نبوده و عملا مدیریت آن در دست غیر می باشد.

سرمایه گذاری مسکن پردیس

سرمایه و پول در دست شماست

اگر به هر دلیلی قصد داشتید تا در محلی دیگر و یا منطقه ای دیگر برای مسکن سرمایه گذاری کنید، می توانید پول خود را به روز دریافت کنید. هر چه قدر خرج و سرمایه گذاری کنید، همانقدر یا بیشتر به جیب شما باز می گردد. با توجه به افزایش قیمت ها، برای مثال اگر خانه ای با قیمت 500 میلیون تومان در شهر پردیس خریداری کنید، ممکن است چند سال دیگر این خانه ارزش بیشتری پیدا کرده باشد و تا یک میلیارد تومان نیز به فروش برسد.

بسیاری از افراد نمی دانند که سرمایه گذاری مسکن چه سودها و مزیت هایی داشته و تا چه اندازه می تواند برای آینده ی افراد، مفید واقع شود.

شما می توانید برای اخذ مشاوره و راهنمایی در خصوص سرمایه گذاری مسکن با مشاورین و همکاران ما تماس حاصل نمایید.