فرض کنید آپارتمان نوساز در پردیس خریداری یا اجاره کرده اید. اولین چیزی که برای شما مهم است، نحوه ی دکور و چیدن خانه می باشد. با ما همراه باشید تا خانه ی نوساز خود را زیباتر کنید. برای خواندن مطلب زندگی در فاز 8 پردیس، چرا؟  می توانید به سایت مراجعه کرده و آن را بخوانید.

ایده های کلی برای چیدمان آپارتمان نوساز در پردیس

اگر چند نکته ی مهم در چیدن پذیرایی و اتاق ها را رعایت کنید، مطمئن باشید از اینکه آپارتمان نوساز در پردیس خریداری کرده اید، پشیمان نمی شوید. چگونه؟ با ما همراه باشید:

اصلی ترین وسیله ی مورد نیاز:

پرده های خوش رنگ برای هر اتاق

چراغ یا آباژور مناسب

 

آپارتمان نوساز در پردیس

پرده ها:

هیچ چیز به اندازه ی یک پرده نمی تواند دکور اتاق را تغییر داده و جذاب کند. پرده های مناسب با رنگ اتاق و حالات روحی شما می تواند اتاق را برای استراحت و پذیرایی را برای استقبال از میهمانان، آماده و متناسب نماید. در آپارتمان نوساز پردیس نگران پنجره ها نباشید. پنجره ها کاملا آماده ی نصب پرده هستند و فقط کافی است تا رنگ مورد نظرتان را انتخاب و پرده را نصب کنید.

لامپ های روشن و با کیفیت:

اتاق ها و پذیرایی را روشن کنید. روشنایی در زیباسازی خانه بسیار مهم است. چرا؟ چون نور و روشنایی، زیبایی آپارتمان، دکور و محیط را کامل نشان می دهد. ریسه ها، چراغ های بزرگ و کلاسیک، لوسترها، آباژور و چراغ های خواب، اگر در جای درست نصب شوند،زیبایی خانه را دوچندان می کنند. البته سعی کنید در هر اتاق از رنگ های متفاوت استفاده کنید تا خانه ی شما نورانی تر شد.

آینه ها:

خاصیت آینه ها را در زیباسازی خانه دست کم نگیرید. با چند آینه در ابعاد متفاوت، می توان آپارتمان نوساز در پردیس را زیباتر کرد.