برای چیدن و دکوراسیون آپارتمان در پردیس، ایده های بسیاری وجود دارد. در این مطلب سعی داریم تا برخی از این ایده های کاربردی را برای شما بگوییم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به بررسی 3 نکته مهم در دکوراسیون آپارتمان نوساز در پردیس پرداختیم. برای خواندن این مطلب می توانید به مقاله ی قبل سر بزنید.

ایده های چیدن آپارتمان در پردیس

با توجه به اینکه بسیاری از افراد به خرید یا اجاره ی خانه در شهر پردیس روی آورده اند، می توان گفت که شهر پردیس رونق و پیشرفت چشمگیری نسبت به سال های قبل داشته است. خانواده ها برای داشتن محیطی آرام و زیبا، به دنبال دکورها و ایده های چیدن خانه می باشند. تلاش داریم تا در این مطلب، به شما چند راهکار برای چیدن خانه ارائه دهیم.

پالت خانه را به درستی انتخاب کنید

پالت و رنگ اتاق ها را متفاوت انتخاب کنید. رنگ ها در زیبایی و بزرگ یا کوچک نشان دادن اتاق ها، تاثیر و نقش مهمی دارند. سعی کنید رنگ اتاق ها یکدست نباشد. با اضافه کردن رنگ های خاکستری و سفید می توانید به فضای اتاق، روح ببخشید.

با قفسه ها خانه را جذاب کنید

استفاده از قفسه ها مهمترین بخش در زیبایی و دکوراسیون خانه می باشند. اما معمولا به نقش این دکور در بالای تلویزیون یا گوشه های خانه، توجه نمی شود. اما بهرین مکان برای نصب قفسه، گوشه های اتاق ها و سالن ها می باشد.

نصب چند قفسه راحت و سریع است و فضای زیادی را به شما می دهد.

 

آپارتمان های پردیس

به نور اجازه ی ورود دهید

گوشه های تاریک، فضای خانه را دلگیر می کنند. با استفاده از کرکره ها می توانید فضای خانه را روشن تر کنید. استفاده از پرده های پارچه ای یا ضخیم تنها فضای اتاق ها را اشغال می کند و باعث می شود تا نور وارد اتاق نشود.

امیدواریم با به کارگیری این راهکارها، شیک ترین آپارتمان در پردیس را داشته باشید.