در این مطلب می خواهیم برای شما از دکوراسیون و نحوه ی چیدمان آپارتمان در پردیس، بگوییم. اگر دنبال آن هستید تا خانه ی خود را محیطی شاد و آرامبخش کنید، ابتدایی ترین کاری که باید انجام دهید، نحوه ی چیدمان خانه است. همچنین می توانید برای دیدن مطلب مشابه یعنی آپارتمان نوساز در پردیس: خانه ای زیبا داشته باشید، به سایت مراجعه نمایید.

آپارتمان در پردیس: چیدمان سالن نشیمن و پذیرایی

دوست دارید بعد از اجاره یا خرید آپارتمان در پردیس، خانه ی خود را چگونه بچینید؟ اثاث و مبلمان کجا باشند؟ میز ناهاخوری یا میز تلویزیون کجا باشد؟ در این مطلب سعی می کنیم تا به شما در چیدن خانه ی خودتان کمک کنیم تا علاوه بر زیبایی، محیطی آرام ودلنشین را بسازید.

فهرست چیدمان پذیرایی

  • مبلمان/ کاناپه
  • میز ناهارخوری
  • میز تلویزیون/ تلویزیون

مبلمان یا کاناپه را چگونه بچینیم؟

اگر قصد انتقال به آپارتمان در پردیس را دارید، باید بدانید که در هر خانه ای، کاناپه یا مبلمان مهمترین و به نوعی در چشم ترین، وسیله ی خانه است. پس در انتخاب آن و یا نحوه ی چیدن آن دقت کافی داشته باشید. اگر دیوارهای خانه کوچک است، نگران نباشید. با کمی سلیقه می توانید مبلمان را به دیوار بچسبانید تا خانه بزرگ به نظر بیاید.

میز ناهار خوری

اگر میز ناهارخوری ندارید یا به دنبال خرید آن هستید، پیشنهاد می کنیم میز ناهارخوری را نیمکتی یا کوچک انتخاب کنید. با این کار خانه و آپارتمان خود را بزرگ نشان می دهید.

آپارتمان در پردیس

میز تلویزیون

در بعضی از آپارتمان ها شما برای جای تلویزیون مکان خاصی را می بینید که طبق نقشه کشی خانه، به صورت منحصر به فرد طراحی شده است. اگر میز تلویزیون شما با آن مکان تناسب ندارد می توانید در صورت داشتن بودجه ی کافی، میز جدید بخرید یا میز را رنگ کنید. همچنین بعضی از تلویزیون های جدید قابلیت این را دارند تا به دیوار چسبیده شوند و دیگر نگران هزینه ی میز تلویزیون یا مکان آن نباشید.

امیدواریم از این مطلب که درباره ی طراحی و دکوراسیون آپارتمان در پردیس بود، راضی بوده باشید.