در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما به بررسی مهمترین ویژگی های فاز 11 پردیس بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی طراحی و دکوراسیون آپارتمان در پردیس پرداختیم که می توانید برای خواندن این مطلب، به مقاله ی قبلی سر بزنید.

فاز 11 پردیس چه ویژگی هایی دارد؟

فاز 11 واقع در شهر پردیس در شمال تهران می باشد. این فاز 35000 واحد داشته و متشکل از 564 بلوک است. این فاز به دو قسمت شمالی و جنوبی و به دلیل وسعت این فاز به 5 زون تقسیم شده است. زون یک و پنج در قسمت شمالی شهر پردیس واقع شده اند و به ایرانشهر نیز معروف می باشند.

زون های دو و سه در قسمت جنوبی واقع شده و زون چهار خود به دو بخش در قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شود. البته این تقسیم بندی، تقسیم نهایی زون ها نمی باشد و احتمال افزایش زون و بلوک های دیگر زیاد است. باید توجه داشته باشید که تقسیم بندی زون ها در قیمت خانه ها تاثیر به سزایی دارد.

ویژگی های مهم شهر پردیس

از مهمترین ویژگی های این شهر می توان به واقع شدن در مناطق کوهستانی و ارتفاعات تهران، آب و هوای پاک، دوری از آلودگی صوتی و هوا اشاره کرد. این شهر با داشتن راه های ارتباطی و با احداث مترو (به زودی) در بهترین منطقه ی شمال شرقی تهران قرار گرفته و می توان گفت که با توجه به امکانات و ویژگی های بی نظیر و خاص آپارتمان های این منطقه (از جمله ضد زلزله بودن، داشتن پکیج) و همچنین قیمت های مناسب، به پر رونق ترین شهر بعد از کرج تبدیل خواهد شد.

فاز 11 شهر پردیس

البته توجه داشته باشید که برای خرید یا اجاره ی آپارتمان های مسکونی در شهر پردیس بهتر است به مشاورین املاک معتبر و آگاه مراجعه نمایید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص فاز 11 پردیس برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.